Подарунок під ялинку: Черкаську міськраду буде розпущено

Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко. Допрацювалися до ручки через саботаж виконавчого комітету, який не спромігся зібратися і розглянути проект бюджету на наступний рік. Дестабілізація суспільно-політичної та економічної ситуації у місті на руку опонентам команди міського голови – фракції БПП та особисто секретарю міськради Олександру Радуцькому. За його підтримки громадські активісти прийшли зривати надважливу бюджетну сесію. Вони заблокували трибуну і завадили конструктивній роботі.

За словами керівника ЧЕЛУАШу Олексія Мельника, комунальники працюють понаднормово та навіть у вихідні задля усунення проблем на міських автошляхах та тротуарах. Натомість громадські активісти не роблять нічого, окрім внесення неаргументованої критики.

У своєму виступі керівник патрульної поліції Черкас Олександр Кокоба зазначив, що цьогоріч якість ремонту черкаських доріг покращилась. До департаменту ЖКК направлено 131 припис про усунення недоліків.

Попри статистичні дані та аргументи, ще деякий час молодики поводилися зухвало, ображали та вступали у гарячі дискусії з представниками влади. Коли пристрасті трохи вгамувалися слово взяв міський голова.

Через блокування трибуни продовжити роботу депутати не змогли. Тому міський голова був змушений закрити сесію. У тому, що місто лишилося без бюджету Анатолій Бондаренко в першу чергу звинувачує БПП та їх прибічників.

Неприйняття бюджету до нового року свідчить про те, що у січні черкащани житимуть за 1/12 загального кошторису. Міський голова запевняє, що попри все забезпечить вчителів та лікарів заробітними платами. А поки Черкаси лишаються єдиним обласним центром в Україні, який досі не має бюджету на 2018 рік.

Анатолій Бондаренко про перевірку стану доріг міста, розпуск виконкому та міської ради. 

“Для розпуску міської ради достатньо підстав”,- Олександр Мазур

Юрист міськвиконкому прокоментував можливість та підстави дострокового розпуску міської ради. "Для розпуску міської ради достатньо підстав",- Олександр Мазур. У разі припинення повноважень депутатів міськради, впродовж 90 днів мають відбутися нові вибори

Знай правду: чому Черкаську міськраду можуть розпустити

Анатолій Бондаренко про перевірку стану доріг міста, розпуск виконкому та міської ради

Група активістів ГО “Євросила” заблокувала сесійну залу Черкаської місьради і зірвала проведення сесії, на якій мав бути розглянутий бюджет міста Черкаси на наступний рік.

Знай правду: чому Черкаську міськраду можуть розпустити.

По вулиці Смілянській будують тротуар

Напроти Комерційного технікуму, по вулиці Смілянській вкладають тротуарну плитку. Роботи ведуться швидко та якісно. Кількасот метрів нового тротуару буде облаштовано до новорічних свят.

Тротуари по вулиці Луценка під час дощу стають озерами

Яку подію 2017 року в житті Черкас містяни вважають найголовнішою?

Перехожі відповідали на запитання що вони вважають подією року. Більшість назвали будівництво мосту через Дніпро також говорили про ремонт доріг в Черкасах. Докладно далі.

“На Різдво і Ангели співають”.Новорічну виставку відкрили у Черкаському краєзнавчому музеї

Цілий тиждень у Черкаському краєзнавчому музеї працювала новорічна майстерня ельфів. Ну, звичайно, не справжніх ельфів. Так називають наукових співробітників, чиї вправні руки допомагали в оформленні виставки ангелів художнику-оформлювачу Людмилі Медведевській "На Різдво і Ангели співають..." Це виставка сімейна, бо авторка є досить давно членом колективу ЧОКМ, тож всі охоче допомагали їй у роботі. Виставка триватиме до 27 січня.У програмі, проведення майстер-класів по створенню ляльок-мотанок Запрошуємо всіх бажаючих побачити чудову виставку!

 

У художньому музеї відкрилась виставка молодих черкаських художників

Рух черкаським мостом відкрили у двох напрямках, але через дві години закрили. Без жодних пояснень.

Завершено ремонт дорожнього полотка черкаського мосту, який тривав 7 місяців.

Але коли об 11.00 матеріал був вже в телеефірі,  до редакції зателефонував містянин і повідомив,  що на мосту згов шалені черги.

Станом на 20.00 на мосту встановлено реверсний рух за світлофором.  З боку Черкас черга автомобілів сягає клеверної розв'язки.