Загиблі герої будуть жити в наших серцях

У Черкасах відзначили 71 річницю перемоги над нацизмом. Комплекс заходів почався з Соборної площі, де кілька тисяч містян та декілька десятків ветеранів зібрались, щоб згадати тих, хто поклав своє життя у боротьбі з ворогом. Після короткого мітингу на Соборній площі, процесія вирушила у напрямку вулиці Слави, де покладанням квітів, люди вшанували загиблих героїв-афганців та борців за волю України. Завершальним етапом відзначення, вже традиційно, став Пагорб Слави. Там ще більша кількість містян зустріла ветеранів та побажала їм міцного здоров’я.

победа 3 победа1 победа2 победа4

Свято зі сльозами на очах: значення Дня Перемоги для містян

Для багатьох мешканців України День Перемоги є одним з найважливіших свят. Тому ми вирішили спитати жителів міста Черкаси, чим для них є цей день.

Війна за прапор: «азовці», «свободівці» vs. ветерани

Перед самим початком мітингу на Соборній площі виникла сутичка між ветеранами, які завітали на захід із червоним прапором, та представниками «Азову» і «Свободи». Молодики вимагали усунення прапору, апелюючи законом про декомунізацію. Натомість свою позицію відстоювали і ветерани, чітко заявивши, що прапор вони не приберуть.

Згодом почалась штовханина – азовці почали активно діяти, спробували силоміць вирвати прапор з рук ветеранів. Це викликало гнів та невдоволення з боку оточуючих. Також в сутичку втрутились співробітники правоохоронних органів, які намагались розборонити сторони конфлікту.

Далі події передислокувались до Пагорбу Слави. Там деякі учасники ходи розгорнули червоний транспарант з написом, який міг спровокувати нові сутички. Окрім того невідомий чоловік одягнув на голову так звану «буденовку», тож «азовці» та «свободівці» знову втрутились та змусили прибрати символіку. Незрозуміло чому працівники поліції не зробили ніяких дій, щоб запобігти виникненню даних інцидентів.