Із черкаського зоопарку викрали лемура

З Черкаського зоопарку поцупили лемура, який лише нещодавно з᾽явився на світ. Маля тільки починає їсти тверду їжу, тож без турботи та правильного харчування може загинути.

Зловмисники викрали тварину, зламавши двері. Правоохоронці інформують, що екзотичний звір може коштувати на чорному ринку від 1000 доларів.

Директор зоопарку Євгеній Ван подію не коментує, радить почекати декілька днів. Можливо маленький лемур з᾽явиться у приватних колекціях.

Внаслідок обвалу грунту загинула людина

Під час будівельно-монтажних робіт по вулиці 30-річчя Перемоги у Черкасах загинув 38-річний чоловік. Подія сталася 25 травня опів на десяту ранку. Тунель прокладали робітники на глибині 4 метри. Ймовірно, що обвал грунту спричинили вібрації від руху вантажівок.

Після того, як екскаватор зняв верхній шар землі, тіло загиблого підняли на поверхню. За фактом нещасного випадку відкрито кримінальне провадження за статтею порушення вимог законодавства про охорону праці. Триває слідство.

Недоопрацювання Одарича мусить виправляти Бондаренко

На вул. О. Дашкевича каналізаційний люк провалюється під землю. Це не поодинокий випадок у Черкасах. У спадок міському голові Анатолію Бондаренку «у спадок» дістався занедбана житлово-комунальна інфраструктура. Адже останніми роками екс-мер Сергій Одарич не займався її облаштуванням.

Поліція – це дзеркальне відображення суспільства

Так вважає ветеран слідчих органів, член Спілки адвокатів України Сергій Єременко. За його плечима 26 років міліцейського стажу та 20 років слідства. Нині правозахисник надає безоплатну юридичну допомогу для соціально незахищених верств населення. З огляду на великий досвід роботи у правоохоронній системі Сергій Григорович оцінив роботу нових черкаських поліцейських.

Що не дощ, так потоп?

Черкаси страждають на відсутність зливової каналізації. Інтенсивні опади завжди призводять до підтоплення частини вулиць міста. Міська влада вбачає вирішення питання в обов’язковому облаштуванні водовідведення при реконструкції та ремонті існуючіх доріг.

Черкаська спілка ветеранів Афганістану усунула від обов’язків свого голову

Олександр Рибченко склав повноваження голови обласного осередку ветеранів Афганістану.

Колеги вважають, що їх екс-очільник знахабнів, оскільки намагався присвоїти кошти, які було виділено з обласного бюджету на будівництво пам᾽ятника загиблим в Афганістані. Після цього 30 березня на конференції Рибченко був виключений зі складу Спілки ветеранів Афганістану. Крім того, є сумніви щодо причетності пана Олександра до бойових дій.

Психологічна, соціальна та правова допомога для будь-кого

У Черкасах працює спеціалізований заклад, який надає соціальні послуги сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих ситуаціях та потребують сторонньої допомоги. Так як центр є державною установою, тому послуги надаються безкоштовно. Зокрема одним з аспектів допомоги, яка надається в центрі – є правова консультація та первинна правова допомога.

Також ще одним сектором центру є психологічна консультація. Адже кожен день людина стикається з безліччю життєвих проблем, з якими не завжди вдається впоратись самостійно. Тому співробітники центру завжди готові вислухати та надати якісну психологічну допомогу.

Не менш гострим питанням сьогодення є злочинність підлітків. Тож у центрі соціальних служб працює співробітник по роботі з підлітками, які перебувають у слідчому ізоляторі. Основним завданням фахівця є допомога таким людям, адже підліток може психологічно зламатись і не продовжити нормальне життя.

Керівник центру Тетяна Скляренко нарікнула на те, що на сьогоднішній день організації не вистачає кваліфікованих кадрів. Також пані Тетяна зауважила, що неодноразово зверталась по допомогу до місцевої влади.

Отже кожен житель Черкас може звернутись до центру соціальних служб та отримати кваліфіковану допомогу від співробітників цієї організації.

Центр гостинності: організована допомога переселенцям

У зв’язку із трагічними подіями в Україні все більше людей змушені тікати з місць конфлікту та осідати  в інших містах України. Завдяки кризі у Криму та на Донбасі, в українському суспільстві утворилась окрема соціальна група – «переселенці».

Також наслідком військових конфліктів в Україні стала активізація волонтерства у суспільстві. Зокрема у Черкасах, завдяки небайдужим громадянам, вже протягом двох років працює «Центр гостинності для переселенців».

Основним завданням центру є будь-яка допомога нужденним людям, які вимушені переселитись з «гарячих точок» України. Детальніше про діяльність волонтерського закладу розповів координатор «Черкаського центру гостинності» Віктор Дівніч.