Черкаський ді-джей влаштував у Долині троянд «Air Party»

Черкаську Долину троянд поглинула «Air Party». Музичний відпочинок для жителів та гостей міста організував разом з друзями dj MIKA, як він себе називає. Минулоріч з приятелями хлопець уже декілька разів грав просто неба, зараз вирішив поновити свої сети, щоб зробити часопроводження черкащан більш приємним.

Майбутній діджей закохався в музику в роки навчання за кордоном, потім повернувся в Україну і впевнений, що тут роботою у якісних клубах можна заробити на життя.

До черкаських нічних клубів Микола ставиться скептично, каже, що це пережитки минулого. У Києві подібні заклади лишилися лише в спальних районах і вважаються несмаком. До речі, незабаром на одному з Черкаських пляжів він відкриє власний розважальний заклад, обіцяє, що це буде маленький Казантип.

Міст на межі катастрофи

Міст у мікрорайоні «Лісовий» в аварійному стані. Вібрація від важкого автомобільного транспорту спричинює поступову руйнацію моста.

У Черкасах є особливо небезпечний міст. У мікрорайоні «Лісовий» знаходиться міст, який фактично розвалюється. Великі за діаметром наскрізні дірки на пішохідній частині мосту, наразі, можуть зашкодити здоров’ю перехожих, та вже невдовзі і взагалі життю. Причиною поступовій руйнації конструкції мосту може послужити сильна вібрація, яка утворюється під час руху великогабаритного автомобільного транспорту.

Проблеми мешканців мікрорайону «Лісовий»

Про проблеми інфраструктури мікрорайон.

Мешканка мікрорайону «Лісовий» поскаржилась на відсутність транспортного сполучення від житлових будинків до медичних закладів, зокрема обласної лікарні, онкодиспансеру та кардіологічного диспансеру. За словами жінки, це побажання багатьох літніх людей, які проживають у цьому районі. Адже, як стверджує пані Галина, через ліс ходити пішки не так і просто. Також жінка додала, що складності додає відсутність освітлення, тому в нічну пору доби ходити там небезпечно.

Театральний фестиваль у Черкасах добіг свого кінця

Завершився ХІ міжнародний театральний фестиваль «Сцена людства».

Добіг свого кінця черговий міжнародний театральний фестиваль «Сцена людства». Попри труднощі Черкаського драматичного театру, врешті-решт організатори спромоглися провести свято для всіх поціновувачів театрального мистецтва. Цьогорічна програма складалась з чотирьох фестивальних днів.

філармонія

30 травня, фестивальне дійство своїм спектаклем “Дівка. Українська LoveStory” закінчила трупа Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.

філармонія сцена

Це типова історія молодої дівчини Світлани, яка шукає кохання свого життя. Проте юнацька уява та світогляд не відповідає реальності. Адже, насправді, життя виявляється набагато жорстокішим і складнішим та не сходиться з власними ідеалами та баченням. На шляху до власного щастя людина стикається з багатьма факторами, які заважають досягти мети. На фоні сучасних проблем селян, споконвічних взаємовідносин на селі та ряду інших проблем – , врешті-решт, храм мрій та фантазій головної героїні руйнується.

Спектакль поставлений за мотивами п’єси Віри Маковій «Дівка на відданє». Особливістю спектаклю стала неординарна структура дійства, а також оригінальний звуковий та світловий супровід.

театр

По закінченню вистави, вщент забитий зал аплодував стоячи та довго не відпускав акторів.