Черкаси підписали угоду з китайцями

Дружні стосунки між містами тривають з 2003 року. Черкаси та китайська провінція Ваньчжоу підписали угоду про співпрацю на 2016-2020 рік. Освітні заклади Ваньчжоу тісно співпрацюють з черкаськими. Китайці назвали Черкаси величним містом. Делегація привезла до Черкас фільм на фестиваль «Кобзар єднає Україну». Анатолій Бондаренко подарував гостям вишитий український рушник.

 

Батальйон “Черкаси” відсвяткував другу річницю свого створення

В суботу, 14 травня славетний Окремий мотопехотний батальйон номер 14 , що носить назву "Черкаси" святкував дворічча з дня створення. Утворений на початку російської військовоїагресії військовий підрозділ, раніш був батальйоном територіальної оборони. Більшість бійців, що увійшли до його складу в перші дні війни були добровольцями, мешканцями Черкащини.
За два роки війни в батальйоні несли службу більше 1000 солдат та офіцерів. За цей час батальйон втратив 10 побратимів, більше 50 бійців отримали пораннення. На сьогоднішній момент, славетний черкаський бойовий підрозділ продовжує захищати українську землю на донецькій землі в складі Збройних сил України.
Під час зустрічі бойових друзів, що відбулася в Черкаському обласному військовому комісаріаті, бійцям було вречено державні нагороди, почесні грамоти черкаської міської ради та Обласної державної адміністрації. А журналісти "Антени" продемонстрували документальний фільм, знятий в вересні-грудні 14-го року, коли батальйон Черкаси брав участь в тяжких оборонних боях під містом Волноваха Донецької області. Журналісти нашого телеканалу стали тоді волонтерами, що допомогали в забезпеченні бійців продовольством, військовим одягом, обладнанням та медикаментами. Крім того було відзнято велику кількість репортажів з передової, що демонструвалися раніш в ефірі телеканалу "Антена" під рубрикою "Фронтовий щоденник" і які незабаром увійдуть до повноформатного документального фільму, присвяченому захисникам України від російського агресора.

Як привабити інвесторів до Черкас?

Черкащани вірять в інвестиційний потенціал міста. Вони вважають, що тут можна розвивати туризм та промисловість. На привабливість регіону, на їхню думку, впливає податкова політика, преференції для бізнесу та інші фактори.

Музейники відзначають професійне свято

18 травня світ відзначає Міжнародний День музеїв. Черкаси щороку долучаються до святкувань тематичними заходами та експозиціями. Нині у місті діє 3 музеї: художній, краєзнавчий та музей Кобзаря. Нині триває робота над створенням нового археологічного. Художній музей включає в себе десятки колекцій, до яких входять понад 6 тисяч експонатів. Культурний заклад популярний серед відвідувачів своїми класичними та постмодерністськими виставками та неординарними заходами.

Обласному краєзнавчому музею незабаром виповниться 100 років. Він вміщує близько 100 колекцій і постійно поповнюється новими експонатами.

Філією краєзнавчого є музей Кобзаря, де розміщені тематичні матеріали про життя та творчість Тараса Шевченка. Працівники культурних закладів вітають колег з професійним святом та запрошують черкащан на відвідини виставкових залів.