Черкаси підписали угоду з китайцями

Дружні стосунки між містами тривають з 2003 року. Черкаси та китайська провінція Ваньчжоу підписали угоду про співпрацю на 2016-2020 рік. Освітні заклади Ваньчжоу тісно співпрацюють з черкаськими. Китайці назвали Черкаси величним містом. Делегація привезла до Черкас фільм на фестиваль «Кобзар єднає Україну». Анатолій Бондаренко подарував гостям вишитий український рушник.

 

Батальйон “Черкаси” відсвяткував другу річницю свого створення

В суботу, 14 травня славетний Окремий мотопехотний батальйон номер 14, що носить назву “Черкаси”, святкував дворіччя з дня створення.

Читати далі Батальйон “Черкаси” відсвяткував другу річницю свого створення

Як привабити інвесторів до Черкас?

Черкащани вірять в інвестиційний потенціал міста. Вони вважають, що тут можна розвивати туризм та промисловість. На привабливість регіону, на їхню думку, впливає податкова політика, преференції для бізнесу та інші фактори.

Музейники відзначають професійне свято

18 травня світ відзначає Міжнародний День музеїв. Черкаси щороку долучаються до святкувань тематичними заходами та експозиціями. Нині у місті діє 3 музеї: художній, краєзнавчий та музей Кобзаря. Нині триває робота над створенням нового археологічного. Художній музей включає в себе десятки колекцій, до яких входять понад 6 тисяч експонатів. Культурний заклад популярний серед відвідувачів своїми класичними та постмодерністськими виставками та неординарними заходами.

Обласному краєзнавчому музею незабаром виповниться 100 років. Він вміщує близько 100 колекцій і постійно поповнюється новими експонатами.

Філією краєзнавчого є музей Кобзаря, де розміщені тематичні матеріали про життя та творчість Тараса Шевченка. Працівники культурних закладів вітають колег з професійним святом та запрошують черкащан на відвідини виставкових залів.