Були підтоплені ділянки розташовані в низинах – ПЗР, район «Д» та Митниця.

Від зливи у Черкасах найбільше постраждали ПЗР, район "Д" та Митниця. Ці житлові райони знаходяться у низинах, тому там скупчувалась найбільша кількість води. Деякий час вода заважала повноцінному руху автотранспорту, але завдяки ефективній роботі рятувальників - рух було поновлено.

Черкаси накрила потужна злива

2 липня Черкасами пронеслась негода. За три години інтенсивного дощу, випало 49,6 мм опадів, що становить 87% місяної норми. Вулична інфрастурктура міста не впоралась з аномально великою кількістю води, тому на дорогах утворювались "озера". Рятувальники допомагали діставати автотранспорт, який був не в змозі виїхати з калюж.

В місті було створено штаб з ліквідації наслідків стихійного лиха, на чолі з міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком.

Тривають роботи по відкачуванню води

Після негоди, яка обрушилась на Черкаси, в окремих районах міста утворились великі скупчення води. Величезних розмірів калюжі паралізували рух автотранспорту. Завдяки своєчасній роботі рятувальників наслідки негоди вдалося мінімізувати. Станом на 10:00, 3 серпня підрозділами було відкачано 1800 м. куб води по найбільш підтопленим вулицям та 3-х приватних домоволодінням.

Мера Черкас нагородили, як колишнього десантника

З нагоди святкування Дня високомобільних військ,  міського голову Черкас Анатолія Бондаренка нагородили пам'ятним знаком генерала армії Маргелова за особисту мужність у ході проведення АТО. Окрім того, у роки молодості, Анатолій Васильович проходив військову службу у десантних військах.

У Черкасах відзначили День ВДВ

2 серпня у Черкасах відзначили День аеромобільних військ. Традиційно урочистості провели біля пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам. Окрім зустрічей з друзями по зброї, учасники мітингу вшанували загиблих побратимів.

Гройсман відзначив децентралізаційні успіхи Черкас

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, вкотре, відзначив розвиток децентралізаційної реформи в Україні. Голова Кабміну зазначив, що незважаючи на протидію окремих політиків та політичних сил, все ж таки, децентралізація рухається вперед. Яскравим прикладом, на думку Володимира Гройсмана, є місто Черкаси. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook. «Виділено 136 млн грн на ремонт доріг, а також пішохідної алеї бульвара Шевченка, зупинок громадського транспорту і освітлення пішохідних переходів. На ремонт водопостачання – близько 16,5 млн грн. Окреме фінансування також отримають комунальні підприємства і об’єкти відпочинку. Значна кількість коштів піде на реалізацію проектів-переможців «Громадського бюджету», у рамках якого жителі Черкас обрали 6 об’єктів, які потребують фінансування. Важливо, що більшість цих проектів - це робота для місцевих підрядників, а отже це також робочі місця і доходи для мешканців.», - йдеться у повідомленні.

У кінотеатрі «Україна» показали фільм «Рейд. Сила нескорених»

Щорічно 2 липня у багатьох країнах колишнього Радянського Союзу відзначається День високомобільних десантних військ. Традиційно у Черкасах військові, біля пам’ятника Воїнам-інтернаціоналістам, провели мітинг та вшанували загиблих побратимів. Окрім офіційних урочистостей, ветерани організували безкоштовний перегляд українського документального фільму «Рейд. Сила нескорених».

Документальний фільм розповідає про славну сторінку сучасної військової історії України. Це рейд підрозділів 95-ї окремої аеромобільної бригади з 19 липня по 10 серпня 2014 у ході війни на сході України. На різних етапах операції підтримку десантникам 95-ї бригади здійснювали підрозділи 25-ї повітряно-десантної бригади, 30-ї механізованої бригади та 51-ї механізованої бригади. Тоді, за офіційними даними, наші військові здолали відстань у 470 км, з яких 170 у тилу ворога. Окрім бойових зіткнень з бойовиками самопроголошених республік, українські військові протистояли підрозділам регулярних військ Російської Федерації.