Депутати міськради внесли зміни до бюджету на 2016 рік

Зокрема, спрямували значну кількість коштів на підтримку ОСББ, програму соціально-економічного розвитку та програму забезпечення правопорядку у м. Черкаси.

Так, на підтримку ОСББ для придбання енергозберігаючих засобів, ремонту покрівель, інженерних мереж тощо додатково спрямували 4 млн. грн, понад 2,5 млн. – на ремонт доріг державного значення, 1 млн. – на перинатальний центр та понад 300 тис. на обладнання для обласної лікарні.

Крім цього надано фінансування міській прокуратурі та Нацполіції для придбання матеріально-технічних засобів.

Музична школа №5 нарешті дочекалася коштів на проведення капітального ремонту так само як і Регіональний сервісний центр.

Частину коштів спрямували на обладнання нового залу засідань для депутатів міськради та придбання камер спостереження для забезпечення громадського порядку.

Депутати також подбали про прикрашання міста до новорічних свят і передбачили 400 тис. грн. на придбання святкових гірлянд та мільйон на реконструкцію мереж зовнішнього освітлення.

Біля черкаських шкіл будують новітні спортивні майданчики

Ще на початку року з ініціативою створення міні-футбольних полів у різних мікрорайонах виступив міський голова Анатолій Бондаренко. Згідно призначення багатофункціональні майданчики служитимуть як місцем для шкільних занять, так і локацією для міських змагань. Вже наступного року нові поля ці штучним покриттям запрацюють відразу біля трьох черкаських шкіл.

Розмір полів для міні-футболу складає 40 на 60 м біля школи №34 та 36 на 28 м біля 28 та 32 шкіл. У цьому році заплановано встановити металеву огорожу та підготувати територію під укладання штучного покриття. На виконання цих робіт міська рада спрямувала майже 4 млн. грн. Наступного року фінансування продовжать.

Скандальний тендер на дитяче харчування скасували

Про це під час позачергового засідання сесії міськради повідомив міський голова Анатолій Бондаренко. Зокрема, він зауважив, що департамент освіти і гуманітарної політики відкликав тендер на харчування дітей у дошкільних навчальних закладах у зв᾽язку з обсягами замовлення. Крім того, депутатська комісія вбачає певні недоречності у проведенні тендеру. Тож Черкаською міськрадою буде створена комісія, куди будуть залучені кращі фахівці у галузі дитячого харчування, які складуть меню, що буде запроваджено в усіх міських садочках після проведення нового тендеру через систему «Прозоро».

Дитячу поліклініку №2 в Черкасах на Кобзарській продовжують ремонтувати

Тимчасово лікарі ведуть прийом у поліклініці №1 по вул. Благовісній. Старий будинок міського лікарняного закладу було збудовано у 1937 році.

У приміщенні по вул. Кобзарській ремонтні роботи тривають вже декілька місяців поспіль. Тут замінюють вікна та дах. Однак, процес дуже затягнувся, що спричинило низку незручностей як для педіатрів, так і для маленьких пацієнтів. Наразі термін виконання робіт продовжено на невизначений термін.

До черкаського драмтеатру доставили обіцяні ферми

Металеві конструкції виготовила фірма «Етуаль-метал» на Драбівщині. За словами директора фірми-підрядника ТОВ «Арсенал» Владислава Мамчура новий дах над будівлею драмтеатру почнуть зводити вже у п᾽ятницю-суботу.

Театральний колектив сподівається, що роботи буде завершено, як і обіцялося, до зими.

Черкаська «Батьківщина» створила обласний Антирейдерський штаб

Штаб допомагатиме селянам зберегти свою землю та захистити її від рейдерів.  Також батьківщинівці разом з аграріями виступають за проведення Всеукраїнського референдуму проти продажу землі.

За словами голови Черкаської Асоціації фермерів Віктора Гончаренка нині рейдерські захоплення земель набули в області широко масштабу. Недобросовісні підприємці підроблюють документи і силоміць привласнюють господарства. Зазвичай, це відбувається в момент збору врожаю.

На прикладі Чорнобаївщини місцевий депутат Володимир Бормишев розповідає, як рейдери зі зброєю та підробними документами захоплюють землі селян, попри їхній опір.

Депутат Черкаської райради від ВО «Батьківщина» Іван Степанець акцентує на порушенні рейдерами технології експлуатації землі.

Під час прес-конференції «батьківщинівці» також оприлюднили основні вимоги, висловлені в ультиматумі до Президента України, прем᾽єр-міністра та парламенту. Зокрема, продовжити мораторій на продаж землі, повернути ­­­­селам власну податкову базу, запровадити підтримку сімейних ферм тощо. ­