Черкаську владу преміюватимуть за кошти міського бюджету

Відповідне рішення сесії міської ради вступить у дію з 1 листопада. Розмір премій складе 200-400% від зарплати залежно від рангу посадовця.

Ініціював проект департамент фінансової політики, посилаючись на низькі зарплати працівників департаментів. Зокрема, головний фінансист міста Наталія Джуган зазначила, що Черкаси посідають 12 місце в області за рівнем заробітних плат.

Міський голова Анатолій Бондаренко не підтримав проект через конфлікт інтересів.

У Черкасах недобудовані майданчики перетворюються на наркопритони

Про це на черговій сесії міськради повідомив депутат Тарас Коломієць. Зокрема, він зазначив, що у дворах черкаських багатоповерхівок було розпочато будівництво спортмайданчиків, а саме за адресами: Благовісна, 308, Новопречитенська 31, Нижня Горова, 43 та інші. Роботи на об᾽єктах призупинили у 2012 році. Нині територія майданчиків засмічена, обладнання розкрадається. Тож у бюджет на 2017 рік депутат запропонував закласти кошти на завершення будівництва 4-х спортмайданчиків.

Хто вимикає черкаські світлофори?

Це питання зацікавило депутата міськради від фракції ВО «Батьківщина» Валерія Міняйла. Він навів приклад на непрацюючому світлофорі на перехресті вул. Надпільної та Пастерівської. Це спричиняє дискомфорт як для водіїв, так і для пішоходів. Тому депутат вимагає від профільного департаменту надати відповідну інформацію.

Для черкаських студентів облаштують незвичайну «зебру»

З проханням створити належні умови для безпечного руху пішоходів по вул. Чорновола до депутата міськради Володимира Гриценка звернувся колекти бізнес-коледжу. Зокрема, вони просять облаштувати «зебру» з підвищенням, що унеможливить швидкісний рух транспорту. Такі ж переходи необхідні на вул. Смілянській та 30-річчя Перемоги.

Депутати міськради не роздаватимуть комунальне майно навмання

Питання щодо приватизації комунального майна зняли з розгляду сесії з ініціативи члена виконкому на громадських засадах Дмитра Кухарчука. Він зазначив, що на розгляд виконкому постійно виносяться об᾽єкти комунальної власності, які нібито підлягають під приватизацію, але є недостатньо вивченими. Активіст також попросив розмежувати у часі надання звання «Почесний громадянин м. Черкаси» загиблим військовим та видатним діячам. Ініціативу підтримав і міський голова Анатолій Бондаренко.

Черкаські фонтани вимкнули на зимовий період

У зв᾽язку з настанням холодів «Черкасиводоканал» відключив фонтанні об᾽єкти від мережі водопостачання. Зокрема, біля будівлі Черкаської міськради фонтани тимчасово не працюють.

Військовий капелан у Черкасах: «Тільки любов здатна на перемогу»

Так говорить отець Андрій Зелінський. Черкащанам він презентував книгу «На ріках вавилонських. Кілька думок про повернення». Вона присвячена темі війни на Сході України, як і його попередня робота «Соняхи. Духовність на час війни».

Священик розпочав своє капеланське служіння серед військовослужбовців у 2006 р. в Академії сухопутних військ у Львові, а з червня 2014 р. бере активну участь у забезпеченні духовною підтримкою українських військових у зоні АТО, здійснюючи своє служіння у підрозділах Збройних Сил України під Слов’янськом, Краматорськом, у Пісках, Дебальцевому та під Маріуполем Донецької області.

Черкащанам нагадують про скасування літнього часу

Документ про скасування літнього часу в Україні оприлюднив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов. Черкащанам нагадують не забути востаннє перевести стрілки годинника на годину назад, особливо якщо у неділю 30 жовтня вони зібралися на роботу чи у подорож.

У Черкаському залізничному вокзалі запрацювала міжнародна каса

В касі можна придбати проїзні документи до Чехії, Словаччини та Польщі. Послугами скористалися вже 6 осіб. Начальник Черкаського залізничного вокзалу Тамара Ковеля наголошує на тому, що дістатися до сусідніх країн потягом значно дешевше, ніж іншими видами транспорту, тим паче, якщо робити групові замовлення.