По вул. Соснівській встановили контейнери для сміття

Тепер дбайливі черкащани можуть мінімізувати шкідливий вплив побутових відходів на довкілля, правильно сортуючи сміття. На кожному з контейнерів, що встановила міська рада, зазначено його призначення, наприклад «під склобій», «для збору пластикових пляшок та поліетилену».

Черкаські заклади культури очолять нові керівники

Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив начальник обласного Управління культури Олег Островський. Зокрема, він зазначив, що директор повинен бути патріотом, господарником, відповідальним, креативним, фахівцем своєї справи (особливо, щоб був практиком, а не просто добре говорив). На сьогодні середній вік директорів - 60 років. Більшість працюють 20-30 років, а деякі призначені на посади ще при Радянському Союзі серед них є і комуністи і регіонали.

Так у місті Черкаси на конкурсній основі обиратимуть директорів Черкаського драмтеатру, краєзнавчого та художнього музеїв, театру ляльок та обласних бібліотек.

На вул. Максима Залізняка оновлюють зупинки

В межах заходів безпеки об’єкт тимчасово обгородили захисною стрічкою. Робітники працюють зі зварювальною технікою, тому доступ до зупинки для громадян обмежений. Наразі триває заміна накриття.

У Черкасах продовжили час руху тролейбусів до дев’ятої вечора

КП «Черкасиелектротранс» інформує, що з 20 жовтня 2016 року внесені зміни до розкладу руху електротранспорту  у вечірній час. А саме:  подовжено роботу тролейбусів за маршрутами №1,  №7  та №10 до 21-ї години у робочі дні.

Дороги Черкаської області в стані ремонту

У поточному році на ремонт доріг державного та місцевого значення на Черкащині виділено 155 млн. грн. Про це повідомив в. о. начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області. Нині роботи активно відбуваються на відрізку Черкаси-Сміла-Кам’янка, у Чорнобаївському напрямку та на Уманщині.