Черкаси оцінили на чистоту

Черкаси увійшли до десятки найчистіших міст України згідно з результатами голосування на одному з відомих українських сайтів. Журналісти "Антени" поцікавились у черкащан, чи вважають вони своє місто дійсно чистим.

У Черкасах відбувся регіональний Форум сільгоспвиробників

У Черкасах відбувся Форум сільгоспвиробників, де аграрії області обговорили найбільш актуальні земельні питання регіону. Зокрема, присутні зосередили увагу на зменшенні податкової ставки на землю, проблемі рейдерства та необмеженого розпродажу українських земель. Участь у форумі взяли понад 80 осіб, серед них депутати обласної та міських рад від ВО «Батьківщина», а також представники бізнесу. Почесний гість зібрання – президент Асоціації фермерів та землевласників України Іван Томич.

По завершенню форуму фермери укладуть резолюцію з конкретними пропозиціями щодо виведення агропромислового комплексу регіону з кризового стану. Цей документ буде направлено на розгляд Президенту,  Прем᾽єр-міністру України та голові Верховної Ради.

У Черкасах відбулися перегони

Вихідними центральну частину міста охопила швидкість та адреналін. З нагоди Дня автомобіліста у Черкасах відбулася фінальна частина Кубку Автомобільної федерації України з автослалому.

Попередні етапи змагань відбувалися у Харкові, Києві, Івано-Франківську, Каневі, Львові та Рівному.