Черкаські школярі відвідали Красногірський монастир

Учні 2-Б класу школи 32 разом з батьками в неділю, 16 жовтня, відвідали Красногірський монастир.
Від поїздки як учні, так і батьки отримали величезне задоволення. Туристи були присутні під час богослужіння у монастирі, здійснили екскурсію його територією, поспілкувалися з монахинями, які пригостили своїх гостей монастирським обідом.
Важливість цієї поїздки ще й в тому, що дітьми разом з батьками провели цілий день і разом доторкнулися до духовного у такому надзвичайному місці. І все це завдяки Араіку Рафіковичу Мкртчяну, якого з школою поєднує давня і міцна дружба.

Біля ЧНУ завершуються роботи з облаштування скверу

Алеї та бул. Шевченка біля головного корпусу Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького укладають тротуарною плиткою. Міський голова Анатолій Бондаренко особисто проінспектував хід робіт та зазначив, що вони мають бути завершені до кінця місяця.

Черкаські тролейбусники будуть із зарплатнею

Міськвиконком спрямував 350 тис. грн. на виплату заробітної плати працівникам тролейбусного управління. Про це поінформував міський голова Анатолій Бондаренко на офіційній сторінці у соціальній мережі.

Через вибори замінували ЧДТУ?

Повідомлення про замінування корпусу ЧДТУ надійшло до поліції 18 жовтня об 11.10, про це повідомив інспектор відділу моніторингу Управління Нацполіції в Черкаській області Артем Артемов. За його словами, на місце оперативно прибула поліція та вибухотехніки. Людей евакуювали, приміщення перевірили на наявність вибухівки. Пізніше було повідомлено про замінування ще шести корпусів. Ймовірно, що провокації здійснюються зловмисниками, аби зірвати вибори ректора університету.

Триває капітальний ремонт вул. Героїв Дніпра

Згідно з проектом реконструкцію вулиці Героїв Дніпра здійснюють від вул. С. Жужоми до вул. Б. Хмельницького. Загальна протяжність ділянки – 820 м. Наразі там працюють робітники та техніка. Об’єкт планують завершити до 1 липня 2017 року.

У Черкасах зафіксували перші заморозки

За прогнозом, до кінця робочого тижня характер погоди істотно не зміниться. На погоду нашого краю впливатиме холодний Скандинавський антициклон, тому опадів не передбачається, ночі будуть холодними (2-4ºморозу), а дні помірно-теплими (+8+12º). Наприкінці жовтня, внаслідок надходження теплого та волого повітря з Атлантики, дещо потеплішає.

Антициклональний тип погоди сприятиме утворенню нічних та ранкових туманів, затримуючих інверсійних шарів, що заважатиме розсіюванню шкідливих домішок в атмосфері.