В черкаському парку Сосновий бір триває маштабна вирубка дерев. Офіційна причина – боротьба з шкідниками

Незабаром черкаський парк Сосновий бір може втратити головну частину своєї назви . З нового року в південній частині парку ведуться масштабні роботи з вирубки сосен в промислових масштабах.  Офіційно називають причини вирубки — намагання з боку КП “Дирекція папків” зашкодити поширенню комахкомах шкідників, що псують дерева на інші частини парку.  Однак це твердження викликає здивування з огляду на характер тотальної вирубки здорових на вигляд дерев — це видно на зрізах стовбурів .

КП “Дирекція парків” здійснює самостійну господарську діяльність на території міста Черкаси з утримання та догляду за численими парками та скверами міста . Однак поки є невідомим на підставі якого рішення винищуються зелені насадження, хто приймав рішення про списання дерев і яким сином здійснюється облік та утилізація першоклосної деревини .

Телекомпанія Антена звернулася із запитом до керівництва Черкас за докладним роз’ясненням ситуації.

Протягом 2018 року силами «Черкасиобленерго» розчищено 55 км повітряних ліній електромереж

Дивіться також: Працівниками ПАТ “Черкасиобленерго” розчищено 40 кілометрів високовольтної мережі

На Водохреща черкащани масово купалися в ополонках. Ніхто не змерз

19 січня в Черкасах відзначили Водохреща. Місця для масових купань були організовані на кількох міських пляжах. Чергування та допомогу людям здійснювали рятувальники та бійці нацгвардії. Останні були в бойовому екіпуванні.