Новопризначений Лютий не збирається подавати у відставку

Скандально призначений керівник черкаської поліції Валерій Лютий дав прес-конференцію. Захід відбувся з ініціативи спілки учасників АТО та громадськості. Правоохоронця запитували навіщо йому посада, чи не збирається у відставку та про результативність його роботи на колишніх посадах. Власне пан Лютий представився звичайним поліціянтом, хоча наказ про призначення не було відкликано та розповів про своє переховування у стінах головного управління поліції області.

Стосунки новопризначеного керівника черкаської поліції з громадськістю м᾽яко кажучи не склалися. Активісти не вірять у праведність намірів поліціянта, зважаючи на його попередню діяльність.

Представники громадськості вже двічі зривали таємне представлення Лютого.

У центрі Черкас з᾽явилася станція підзарядки для електромобілів

Заправка знаходиться біля одного з державних банків за адресою вул. Гоголя, 221. Власників електрокарів запрошують протестувати якість надання послуг. Це вже третя екозаправка на території області. Подібна функціонує біля закладу громадського харчування по бул. Шевченка, 83 та у м. Золотоноша.

Рік роботи мера Бондаренка: думки містян

15 листопада 2015 року, рівно рік тому новим міський головою Черкас став Анатолій Васильович Бондаренко. Що, за рік роботи нового мера, змінилось в місті на позитивну чи негативну сторону – ми запитали мешканців та гостей міста.

Міський голова Черкас рік на посаді

15 листопада 2015 року Анатолій Бондаренко здобув перемогу у виборчих перегонах на посаду міського голови. Нині він вважає, що впорався із поставленими завданнями, але завжди є куди розвиватися. Серед позитивних зрушень у м. Черкаси – запуск нових тролейбусів, безкоштовний проїзд у них для студентів та школярів, асфальтування вулиць тощо. Наступного року команда міського голови продовжить працювати у напрямку ремонту доріг, тротуарів, енергозбереження та комплексної підтримки черкащан.

Нещодавно міський голова Анатолій Бондаренко прокоментував свою е-декларацію.