Хто організовує масові безлади у Черкасах?

Напевне, це питання сьогодні спадає на думку багатьом містянам. Однак відповідь, виявляється на поверхні. Організація, про яку ми неодноразово повідомляли наших глядачів, яка постійно і наполегливо розгойдує ситуацію в місті, намагаючись використати будь-який конфлікт – так зване ГО «Територіальна громада міста Черкаси».

І хоч голова так званої громадської організації Ростислав Бублієнко відхрещується від своєї причетності до проросійських структур. Насправді це не так. Достатньо задати відповідний запит у пошуковику «Гугл» і все стає зрозуміло.

Саме ГО «Територіальна громада міста Черкаси» разом з кількома представниками малого бізнесу, відомими своїми нелегальними схемами роботи, підмовили і привели під стіни  черкаського міськвиконкому натовп розлючених і незадоволених намаганнями міської влади упорядкувати стихійну торгівлю. Насправді кожна зі сторін переслідує суто власні цілі, але всі при тому намагаються прикритися піклуванням про тарифи для населення. Загалом, остання теза звучала сьогодні виключно як доповнення до справжніх вимог – не зносити незаконні мафи, дозволити торгувати без відповідних документів у будь-якому місці Черкас.

ГО «Територіальна громада міста Черкаси» – організація, що входить до цілої мережі створеної на території України проросійськими структурами, наближеними до Віктора Медведчука. Неодноразово в пресі з᾽являлися повідомлення про розслідування Службою безпеки справ, пов’язаних з антиукраїнською діяльністю подібних організацій в інших містах країни. В Черкасах же вони також намагаються використати протестний потенціал стихійників, щоб розгойдати міську владу та дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію.

Висуваючи абсурдні вимоги, утворюючі фактично спектакль під стінами міськвиконкому, антиукраїнські політичні сили, недобропорядні підприємці переслідують суто власні цілі – отримати або поступки від влади або оплату своєї діяльності замовниками.

Втягнутими у конфлікт виявляються кілька сотень підприємців міста, велика частина яких є нелегалами. Вони вважають, що борються за власні права та достаток, а насправді є лише інструментом в руках маніпуляторів.

Після безладів, влаштованих  під стінами Черкаської міськради та в її коридорах 19 липня, поліція має порушити кримінальне впровадження принаймні за декількома статтями кримінального кодексу. Відповідатимуть – виконавці, а ті хто організував цей цирк, зірвав роботу міської ради практично протягом всього робочого дня, і цього разу вийдуть сухими з води. Мабуть, певній і на щастя, невеличкій частині містян дуже подобається, коли їх таким чином просто використовують. А вони терплять….

Підприємці влаштували вакханалію біля міськради

Підприємці влаштували вакханалію біля міськради. Декілька десятків торговців зібралися під стінами виконавчого комітету, розбили наметове містечко та оголосили про безстрокову акцію протесту. Основна вимога власників МАФів та підприємців, поводирем яких виступив одіозний пан Лисак: зниження тарифів та узаконення стихійної торгівлі. Насправді ж за тарифними лозунгами кожен підприємець приховує особисті інтереси працювати незаконно та йти проти громади. Крім цього розлючений натовп вимагав відставки виконкому, звільнення заступників міського голови та начальника управління інспектування Олександра Давиденка. Він, в свою чергу, пояснив, що міська влада буде продовжувати боротьбу з незаконною торгівлею у межах правового поля. Цього разу підприємці перевершили себе у творчому підході і влаштували справжню виставу, щоправда, більше схожу на цирк. У дарунок міській владі вони принесли «постреволюційну труну» у супроводі похоронного гімну. За звичкою натовп на чолі з Лисаком зірвав засідання виконавчого комітету, який встиг розглянути лише половину із запланованих питань. До протестувальників вийшов міський голова разом із заступниками. Однак підприємці не були готові до діалогу. Дискусія продовжилась вже на ганку міськради. Тут підприємці по черзі звинувачували міських керманичів в усіх смертних гріхах і не хотіли нічого чути про упорядкування торгівлі. Пояснення міського голови щодо реконструкції колектору по вул. Гоголя виявились підприємцям не втямки. Адже вони вболівають лише за власний бізнес, а не за громаду міста. Міський голова Анатолій Бондаренко зазначив, що у Черкасах буде ухвалено мораторій на підвищення тарифів, що є загальноукраїнською тенденцією. На жаль, реформи міського голови не всім до душі, особливо підприємцям, які прикриваючись боротьбою за справедливі тарифи дестабілізують ситуацію у місті та створюють соціальну напругу.

Черкаси накрив антициклон

Як і прогнозували синоптики, на зміну спеці прийшли дощі та зниження температури до комфортних значень. Із вівторка температура повітря знизиться і становитиме до кінця робочого тижня вночі переважно 13-18º, вдень 20-25º. Середній температурний фон знизиться від 27-29º до 19-21º і почне відповідати кліматичним значенням. На вихідних температура підвищиться на кілька градусів. Невеликі дощі можливі також 21 та 22 липня.