Магічний напій: як чай розкриває особистість

Відповідь на це питання знає чайний майстер Олександр Хрустальов. Уже п᾽ять років він вивчає культуру споживання цього унікального напою. Саме завдяки чаю чоловік знайшов своє місце у житті, відчув гармонію із зовнішнім світом та зумів стати по-справжньому щасливим. Завдяки підтримці однодумців він відкрив власний чайний куточок у середмісті, де передає людям свою енергію та знання.

Серед сортів чаю вирізняють білий, жовтий, зелений, улун, темний улун, червоний, зелений та чорний пуер, а також художні чаї. Всі їх майстри замовляють з Китаю. Процес споживання чаю дозволяє людині трансформувати себе, виховувати характер, ставати спокійним та стриманим. Експерт стверджує, що не потрібно собі нічого наказувати, світ розкривається перед людиною сам по собі.

Під час чайної церемонії відбувається медитація, що триває кілька годин поспіль. В цей час людина єднає дух чаю зі своїм власним духом. Майстер вивільняє чайну енергію, що збереглася в листі після його зрізання з куща. Це шлях самовдосконалення та відкриття езотеричного світу. Професійне споживання чаю є корисним для здоров᾽я і виключає наявність шкідливих звичок.

Столичний турист вражений красою черкаського Дніпра

Мандрівник зустрів схід сонця на Пагорбі Слави, опісля хлопець влаштував собі невелику екскурсію містом. Але основна мета Даниїла потрапити до Холодного Яру, що описаний у книзі Василя Шкляра «Залишинець».

У центрі міста з᾽явиться нова клумба

Нині квітник облаштовують навпроти переходу до будівлі ОДА по вул. Б. Вишневецького. На двохярусній клумбі висаджують хосту та цинерарію сріблясту. Ці рослини стійкі до високих температурних режимів, тому витримають спеку.  Після висадки верхній шар квітника замульчують агроволокном та мармуровою крихтою двох кольорів.