Дитячий табір «Юний моряк» зібрав черкаських спортсменів

Серед відпочивальників діти від 7 до 16 років, здебільшого хлопці, але є і декілька дівчат. Всі вони вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія».

На дозвіллі діти дивляться фільми, катаються на яхті, влаштовують пікніки, рибалять та вчаться жити у військово-польових умовах. 14-річний Микола хизується впійманою щукою.

Цьогоріч протягом трьох змін у таборі «Юний моряк» відпочине понад 200 дітей, на що з міського бюджету спрямували понад 216 тис. грн.

 

Міська рада почала фінансувати відбудову драмтеатру

Рішенням депутатського корпусу на реконструкцію театру було спрямовано 5 млн. грн. Кошти надійдуть до закладу трьома траншами і цього вистачить для перекриття даху, зазначив міський голова Анатолій Бондаренко. Разом із профільним заступником Станіславом Овчаренком він оглянув приміщення театру та поспілкувався із підрядником. Міський керманич запевняє, що і надалі сприятиме відновленню культурної перлини міста.

Невдовзі у Черкасах стартуватиме «ГайдаFest»

23-24 липня у Черкасах відбудеться всеукраїнський музично-мистецький open-air фестиваль «ГайдаFest». Організаторами фестивалю стала команда молодих та амбітних черкасців, які полюбляють різноманітні музичні фестивалі, тому загорілись ідеєю створення подібного заходу у нашому місті. Напередодні самого «ГайдаFest» організатори провели прес-конференцію, де розказали про всі деталі прийдешнього open-air.

За словами організаторів, однією з найбільших труднощів, з якою стикнулись під час створення фестивалю – це фінанси. Адже концепція Гайда фесту є некомерційною, тому доводилось знаходити різноманітні джерела фінансування.

Так як «ГайдаFest» – це музичний фестиваль, тому основою розважальної програми стане виступ різноманітних гуртів. Сцену фесту займатимуть колективи з різних міст України а також гості з Білорусі. Члени оргкомітету зазначили, що, загалом, музиканти досить добре йшли на контакт.гайда

Окрім музики на відвідувачів фесту будуть чекати різноманітні тематичні заходи. Так всі охочі зможуть відвідати спортивну галявину, літературні гутірки та інші зібрання. Головними літературними персонами стануть Брати Капранови, які проведуть для гостів фестивалю лекцію.

Також поза музичною родзинкою фестивалю стане всеукраїнський зліт автостоперів. Очікується приїзд декількох сотень любителів такого роду подорожей.

Фестиваль проходитиме на території скверу Долина троянд, тому вхід буде вільний. А задля створення певної атмосфери, гостям буде запропоноване наметове містечко. Одним з основних правил Гайда фесту стане табу на алкоголь, а підтримуватимуть порядок співробітники поліції.