Новини

Перегляд TV On-line

Monthly Archives: Березень 2016

Черкаським лікарням заборонили купувати російські товари

Депутат міськради Олександр Дишлюк повідомив про результати аналізу елетронних закупівель комунальними закладами міста. Виявилося, що Друга міська поліклініка, Перша міська поліклініка, дитяча міська лікарня, «Центр матері та дитини» проводили або планують закупівлю миючих засобів, які виробляє країна-агресор.
Дивитися далі

Черкаська міськрада визнана найпрогресивнішою в Україні

Відповідну нагороду міському голові Анатолію Бондаренку в присутності депутатів та громадськості вручила регіональна уповноважена з прав людини Олена Фюдр: - За результатами експертної оцінки Черкаська міська рада визнана найпрогресивнішою в Україні. Це означає, що крім більшості обов’язкових норм, у Черкасах впроваджують новітні практики щодо доступу до публічної інформації, які сприяють відкритості та прозорості депутатської діяльності.
Дивитися далі

Екс-депутат отримав подяку від міського голови

Міський голова Анатолій Бондаренко під час сесійного засідання урочисто вручив подяку Араіку Мкртчяну, який неодноразово обирався до складу Черкаської міськради, має активну життєву та громадську позицію, а також продовжує роботу на окрузі.
Дивитися далі

Хлопець у візку розповів, як в Черкасах не дбають про інвалідів

У кожної людини є претензії щодо того, як все влаштовано у нашому місті. Але є особлива категорія суспільства, яким необхідно не багато для нормального життя. Із цими зауваженнями ми вислухали Любов Тітаренко та її сина, людину із обмеженими можливостями, Віталія Тітаренка.
Дивитися далі

Черкаські комунальники облаштовують місто

У Черкасах продовжуються роботи по ремонту та заміні каналізаційних колодязів на проїзних частинах. Черговою ремонтною точкою став колодязь на перетині вилиць Хрещатик та Остафія Дашкевича. Комунальники провели заміну каналізаційного кільця, люку та наклали свіжий шар цементу.
Дивитися далі

Роботи Максима Гладька показали у Черкасах

Результати роботи за два роки, Максим Гладько зібрав у одній колекції картин, які представили на загал. Виставка стала проміжною, адже знаходиться в періоді між творчими ювілеями. Основною рисою зібрання картин є те, що митець знаходиться у процесі розвитку та пошуку, тому це відобразилось на стилі полотен, а саме у реалізації живописно-дизайнерського проекту. Особливістю проекту являється…
Дивитися далі

Заслужений лікар України відзначає ювілей

Заслужений лікар України Михайло Петрович Чередніченко відзначає своє 60-річчя. Майбутній професіонал народився в Іваново, потім разом з батьками переїхав до Черкас. Закінчив Одеський медінститут, 3 роки пропрацював у Катеринополі, потім повернувся до Черкас, де й пропрацював усе життя. Одружений, має двох вже дорослих дітей та онуку. Попри солідний вік продовжує лікувати пацієнтів у Черкаській обласній…
Дивитися далі

Продовжується ревізія ЦДЮТ

Вже вдруге до центру дитячої та юнацької творчості завітала комісія від міської ради. Нагадаю, що батьки дітей, які відвідують заняття цього закладу, звернулись до міських чиновників щодо перевірки законності торгівлі у будівлі центру, так і у суміжних приміщеннях. Окрім того, батьківське невдоволення викликала плата за користування вбиральнею у тому ж позашкільному закладі. Реакцією на ці…
Дивитися далі

Легковики не розминулися у центральній частині міста

ДТП на цій ділянці дороги трапляють нерідко. Цього разу на пішохідному переході у пригоду втрапили водії "Жигулів" та "Lanos". На щастя, ніхто не постраждав. На місце події оперативно прибули працівники поліції та склали протокол. Рух на цій ділянці автошляху був тимчасово ускладнений.  
Дивитися далі