Війна за «Фотон» набирає нових обертів

Члени садового товариства «Фотон» продовжують боротьбу проти групи людей, які вже довгий час тримають за горло дачників та їх об’єднання. Роками  територія садового товариства є годівницею для багатьох голів дачного об’єднання. Але найбільший резонанс на «Фотоні» викликали дії колишнього голови товариства Тетяни Ладняк, яка, за словами членів кооперативу, встановила власні порядки, перешкоджає роботі пасажирських перевізників та всіма силами тримається за посаду. Терпець місцевих активістів урвався після того, як більшість власників земельних ділянок прийняла рішення про об’єднання «Фотону» із Будищенською сільською радою, таким чином відмовитись від керівних послуг голів садового товариства, натомість екс-очільник кооперативу Ладняк застосувала тактику «вставляння палиць у колеса» та перешкоджає переходу кооперативу у підпорядкування сільради. Ми припускаємо, що дії жінки підтримує також колишній голова «Фотону» одіозний Ігор Приходько. Колишній депутат міськради, за нашою інформацією, має кілька судимостей за шахрайство. В суботу члени кооперативу намагатимуться провести збори але, наразі, на них чиниться тиск. На сьогоднішній день на телефони учасників майбутніх зборів приходять смс-повідомлення про відміну зібрання. Таким чином, перешкоджаючи громадянам захистити свої права.

За інформацією наших джерел, під час розгляду справи у адміністративному суді низка рішень є дивними з правової точки зору, що узаконюють рейдерство на «Фотоні». «Антена»  надалі планує слідкувати за перебігом подій та контролювати дії вкрай корумпованих правовиків.

КП «Фармація» врятовано

Питання передачі в оренду комунального підприємства «Фармація» виявилось найбільш обговорюваним на сесії обласної ради. Депутати розділилися на два табори: прибічники Блоку Петра Порошенка виступали «за» передачу об᾽єкту в оренду. Зокрема, голова облради Олександр Вельбівець вважає, що питання заговорюють задля чиєїсь вигоди та заробітку.

Обранці від «Батьківщини», Радикальної партії Ляшка та «Свободи» вважають, що комунальне майно повинно належати громаді. Зокрема, депутат Вадим Гайович запропонував створити  робочу групу обласного рівня з питання подолання господарської кризи на КП «Фармація». Адже передача в оренду майнового комплексу наразі неможлива, оскільки не було проведено аудиту.

Міський голова Анатолій Бондаренко наголосив, що готовий прийняти всі аптеки «Фармації», які знаходяться на території міста і працювати прибутково.

Основним аргументом, чому «Фармацію» хочуть віддати в оренду – це збитковість. Втім, депутат Юрій Ботнар не вважає фармацевтику збитковою. за його словами, підприємство навмисно доводили до зубожіння протягом 2-х років, щоб віддати за безцінь, а потім ще й приватизувати.

Екс-очільниця облради Валентина Коваленко стверджує, що комунальну фармацевтику Черкащини вже хотіли забрати столичні підприємці. Тоді «Фармацію» вдалося утримати. Депутатка пропонує відкласти питання і до вивчити.  Після тривалих дискусій у депутатському корпусі «за» передачу майнового комплексу «Фармація» в оренду проголосувало лише 40 депутатів. Рішення неприйняте, а комунальне майно залишилось у власності громади.