Митниця – перлина Черкас?

Нещодавно міський голова Анатолій Бондаренко поділився планами щодо інвестування грошей у розвиток зон відпочинку, рекреації та інфраструктури відпочинку загалом, зокрема у районі Митниці. Недарма ця частина міста вважається однією із наймальовничіших у Черкасах. Набережна Дніпра є дуже приваблива для інвесторів, зокрема у Черкасах. Адже за рахунок свого географічного розташування, надзвичайної природи та історичної спадщини-місто Черкаси може стати новим туристичним центром України.

У Черкасах згадали про сонячних дітей

21 березня відзначають Всесвітній День людини із синдромом Дауна. В цей день у всьому світі проводяться різноманітні акції спрямовані на те, щоб привернути увагу суспільства до людей із цим генетичним відхиленням. Зокрема у Черкасах громадська організація “Сонячні діти Черкащини” провела свято для “особливих” дітей.

«Проходьте, бо буде падать» – біля ЦДЮТ обрізають дерева

Захисні стрічки відсутні, одна з гілок ледь не травмувала жінку, що проходила повз. Чоловік, який власним тілом відмежовував обрізку дерев від пішохідної частини запевнив, що на стрічки у виховного закладу немає грошей.

Узрівши камеру до знімальної групи підійшов інший чоловік, ймовірно, керівник процесу небезпечної обрізки дерев, який заборонив підлеглим давати коментарі та зневажливо поставився до журналістів.

Нагадаємо, що нещодавно спеціальна комісія приступила до вивчення роботи Центру дитячої та юнацької творчості і вже виявила порушення, такі як платна вбиральня тощо. На недотримання працівниками закладу елементарних правил техніки владцям безпеки також потрібно звернути увагу.

«Діти – наше все», – черкаська мама-одиначка

Минулоріч Оксана Гончарук відчайдушно збирала кошти на операцію своєму шестимісячному сину. Небайдужі люди врятували її малюка. Тож тепер вона вирішила допомагати й іншим дітям долати хвороби та розвиватися. Для цього Оксана заснувала благодійний фонд та організовує  концерти. У майбутньому вона мріє відкрити Центр допомоги талановитим дітям та дітям з вадами здоров᾽я.

Міські колективи активно підтримують доброчинну ініціативу. Цього разу вихованці танцювальних та вокальних студій візьмуть участь у благодійному концерті, який відбудеться 26 березня о 18 годині у БК ім. Івана Кулика. Міський департамент освіти спільно з організаторами просять черкащан не бути байдужими та втілювати дитячі мрії у життя.

З черкаських доріг зникли «зебри»

Відсутність чіткого зображення пішохідного переходу на черкаських дорогах, а подекуди і відповідного знаку-стало нормальним явищем для міста. У середмісті Черкас, де кожен день велика кількість людей переходить дорогу, а автомобільний трафік один з найбільш у місті, немає нормальної дорожньої розмітки для пішоходів, що може спричинити ДТП.

У середмісті Черкас відремонтували люк

Комунальні служби продовжують ремонтні роботи на дорожніх ділянках міста. Зокрема на перехресті Шевченка-Дашкевича працівники замінили каналізаційне кільце.

Тимчасова конструкція зникла

Днями неподалік обласної телекомпанії «Рось» жителі міста помітили встановлення незрозумілої тимчасової споруди. Громадські активісти забили на сполох, підозрюючи, захоплення землі і звернулися до міського голови Анатолія Бондаренка з проханням розібратися у ситуації. Розпорядження міський голова дав у п᾽ятницю. Вже в понеділок конструкція зникла.