Чи дотримуються черкащани посту?

Великий піст у 2016 році розпочався 14 березня і триватиме до 30 квітня включно, тобто до Великодня. Журналісти “Антени” поцікавились у черкащан, чи дотримуються вони посту та, чи вважають голодування духовним очищенням?

Злидні та міліонери Черкаської міськради

Громадські активісти проаналізували декларації депутатів Черкаської міськради за 2014 рік та склали рейтинг найбагатших та найбідніших. Очолює список багатіїв колишній міський голова Черкас Сергій Одарич, а за межею бідності живе керівник фракції ВО “Свобода” – Ярослав Нищик.

Черкаські університети поки що об’єднувати не будуть

На питання студента технічного вузу щодо об’єднання двох найбільших університетів міста, міністр окреслив чітку позицію свого відомства. Але остаточно не відкидаючи цього варіанту, високопосадовець окреслив за яких умов цей сценарій можливий.

Війна із ректором-вигнанцем

Сергій Квіт відповів на питання щодо подальшої долі колишнього ректора ЧДТУ Тамари Качали у житті навчального закладу. Та наголосив на тому, що міністерство юридично сприяє захисту власних інтересів ВНЗ.

Бул. Шевченка приводять до ладу

Представники комунального підприємства «Черкасиводоканал» працюють над заміною горловин каналізаційного колодязя проїзної частини по бульвару Шевченка. Заміна елемента проводиться з метою перешкоджання утворенню проваль навколо каналізаційного люку.

У Черкасах продовжують ремонтувати дороги

Про хід ремонтних робіт під час оперативної наради поінформував заступник міського голови Юрій Гончаров. Зокрема, він повідомив, що минулого тижня було вкладено 500 тонн асфальту на вул. Пастерівській і 100 тонн на вул. Канівській. Наразі оголошено тендери на реконструкцію вулиць.

Понеділок у виконкомі розпочався з приємностей

Міський голова привітав з днем народження свого заступника Станіслава Овчаренка та комунальника Василя Старікова.