Кому – весна, кому – робота

Працівники комунального підприємства «Дирекція парків» зайнялись прибирання території скверу «Юність». Комунальники розчищають грунт від сміття та застарілих рослин. Таким чином готують сквер, в центрі міста, до настання весни.

 

 

Виставка етнічного мистецтва у Черкасах

Черкаські майстрині Наталя Крамна-Таран, Юлія Рибасюк та киянка Ніна Севастьянова створили виставку етнічних головних уборів Середньої Наддніпрянщини, зокрема Черкащини. В колекцію увійшли зразки народного мистецтва у вигляді вінків та хусток. Виставка має символічну назву: «Весная іде», що ознаменовує настання весни та перехід жінок на більш весняний та яскравий одяг. Також організатори заходу наголошують на тому,що нашим жінкам не слід забувати про етнічні особливості та традиції головних уборів наших предків, а також активно застосовувати їх у повсякденному одязі.

У Черкасах дерева готують до весни

Комунальники проводять планову стрижку дерев. По вулиці Хрещатик мобільна група комунальних працівників за допомогою бензопили обрубують старі гілки з дерев.

Обережно, ями

Ями та провалля – саме такі явища можна зараз зустріти на пішохідних частинах вулиці Хрещатик та по бульвару Шевченка, біля Соборної площі. Наразі ситуація не катастрофічна але якщо комунальники не візьмуть до уваги це питання, ями будуть збільшуватись, що приведе до жахливих результатів.

Міні-армагедон у Черкасах

На вул. Десантників сміттєзвалище межує з житловими будинками, біля дитячих майданчиків – напівзруйновані будівлі, зупинка для транспорту от-от впаде, а  до черкаського військкомату веде дорога перешкод.

Черкаський драмтеатр живий і продовжує працювати

Театрали нагадують жителям міста, що вистави продовжують показувати у філармонії та БК ім. І. Кулика

– Сьогодні у Черкаського театру є проблема, оскільки ремонт затримується, а черкащани вважають, що театр тимчасово не працює. Тож таким чином ми хочемо ще раз нагадати, що театр не припинив свою діяльність, а навпаки – намагається щомісяця її активізувати, – зазначив директор драмтеатру Володимир Осипов.

Черкащан познайомили з «Планетою бліх»

Це перша книга серії «Аномальна територія», яку презентував український письменник з Херсонщини – Анатолій Шкарін. Чоловік почав писати у 40 і протягом п᾽яти років уже видав 6 книг. «Планета бліх» – це авантюрно-пригодницький роман,  прототипом головного героя якого став старший син автора – Дмитро, який по сюжету потрапляє у складні життєві обставини.

З найбільш відомих робіт Анатолія Шкаріна – містичний трилер «Чиста сила» – бекграунд цього твору до автора прийшов уві сні. Книгу незабаром перекладуть з російської на українську. А поки команда письменника домовляється книгарнями про реалізацію видань безпосередньо у Черкасах.

У Черкасах представили нову поліцію

256 патрульних урочисто склали присягу на вірність українському народу. Серед новоприбулих правоохоронців – 33 жінки і 22 учасники бойових дій. Крім того, керуватиме патрульними колишній командир спецпідрозділу «Київ-1» Вадим Лісничук. Вже увечері 21 поліцейський екіпаж вперше вийде на службу.

Участь в урочистостях взяв міський голова Анатолій Бондаренко, він впевнений, що з появою нової поліції криміногенна ситуація у Черкасах поліпшиться.

Нагадаємо, що набір у нову національну поліцію у Черкасах стартував у вересні минулого року. З майже 5,5 тисяч заявок відібрали 256. Після двох місяців навчань та тренувань патрульні готові до роботи. Усі випробування пройшла і поліціянтка Вікторія, дівчина не боїться небезпеки та вірить у людську доброту.

Звичайний понеділок в незвичайний день

2016 рік є високосним. Це незвичайний рік в григоріанському календарі, адже кількість днів в ньому становить – 366, порівняно зі звичайними 365 днями. У такий рік лютий місяць має 29 днів. Також у народі дату 29 лютого називають – Касіянів день.