У дитячій лікарні оселилися герої мультфільмів

Фіксики, смішарики, коники та інші казкові герої відтепер прикрашають стіни неврологічного відділення. Студенти черкаських навчальних закладів протягом тижня створили 32 художні композиції. Наступним оновлять «зимовий сад» у дитячому садочку №13.

Черкащани скаржаться на побори у дитсадку №87

Боротьба з поборами триває. Про ще один випадок корупції у дитсадку міську владу повідомили батьки вихованця садочку №87. Декілька осіб прийшли під стіни департаменту з транспарантами та вимогами ліквідувати ради садочків та створити благодійні фонди.

Працівники департаменту повідомили, що перевірка триває, якщо виявляться факти корупції – буде вжито відповідних заходів.

Під час переговорів з᾽ясувалося, що окрім ради садочку гроші з батьків збирали вихователі на вимогу завідувача. Якщо вони не могли зібрати відповідну суму – малися віддавати власні кошти.

Такі разючі факти шокували керівництво міської освіти. Найближчим часом комісія перевірить надану інформацію та повідомить про результати своєї роботи.

Водоканал готується подавати воду за графіком

Джерелом водопостачання м. Черкаси є річка Дніпро. Сьогодні наближається повінь, в результаті якої різко погіршується якість води в річці.

Звісно, чим гірша якість річкової води, тим більше реагентів (коагулянтів, флокулянтів, хлору) необхідно КП «Черкасиводоканал» для доведення її до якості, яка відповідала би всім вимогам ДСанПІНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Запаси реагентів зменшуються, а в результаті блокування рахунків поповнювати їх підприємство немає фінансової можливості, – повідомляє прес-служба КП “Черкасиводоканал”.

 

На бул. Шевченка вкрали ялівці

У самому центрі Черкас невідомі викопали 22 кущі вічнозеленої рослини. Хто? Як? Коли? – нова поліція не бачила. Наразі міські екологи здійснюють компенсаційну висадку.

Дитячий парк в очікуванні початку сезону

Атракціони у дитячому парку поки ще не працюють, але з першими теплими днями маленькі відвідувачівже поспішають розважатися. А поки казкові гноми, русалки та веселі гойдалки очікують початку паркового сезону.

Арсен Мірзоян презентує новий альбом у Черкасах

Популярний український виконавець Арсен Мірзоян провів зустріч із журналістами, в рамках туру «Паперовий сніг». Спілкувались на різні теми, зокрема співак зазначив, що Черкаси для нього не чуже місто, адже у нього тут живе кум. А також додав, що йому завжди приємно приїжджати в наше місто.

Черкащани вшанували Кобзаря

На Звенигородщині, 9 березня відзначили 202-річницю с дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
Перші особи області,міністр культури та інші – поклали квіти до пам’ятних місць батьківщини Шевченка.Комплекс заходів почався з села, Моринці. Де, загалом, кілька десятків місцевих жителів зібрались на майдані перед пам’ятником Матері. Також на урочистості завітала делегація від обласної ради. Свою програму вони почали зі встановлення свічок у каплиці, яка знаходиться на території комплексу.

У середмісті черкащан пригощали тістечками

Учні та викладачі одного з черкаських професійних училищ провели ярмарок біля Будинку Торгівлі. Свої роботи майбутні професійні кухарі презентували громаді Черкас. Будь-хто, за символічну ціну, міг скуштувати творіння студентів.

Черкащани попрощалися з Ігорем Павловим

Ігор Петрович 22 роки очолював міську спілку ветеранів Афганістану, а це значить – пропускав через своє серце всі болі учасників «афганських» подій, розділяв та вирішував їх проблеми та проблеми їх сімей.
За бойові подвиги та трудові досягнення Ігор Павлов був нагороджений  орденом «За мужність» ІІІ ступеня,  медалями «За відвагу»,  «Захиснику Вітчизни», нагородами Державного комітету України у справах ветеранів та Української Спілки ветеранів Афганістану(воїнів-інтернаціоналістів), інших ветеранських організацій, – інформує прес-служба міськради.