У Черкасах заявили про побиття громадського активіста

Сторони протистояння, представники громадськості та громадських організацій зібрались у залі засідання міськвиконкому на прес-конференції. Причиною зібрання послужила заява члена виконавчого комітету міста Івана Кієнка щодо його побиття представниками компанії «Текс». За словами громадського активіста, це чергова спроба тиску на діяльність громадських спостерігачів, які створюють нагляд за коштами бюджету міста. Також Іван додав, що на його думку, даний інцидент пов’язаний із дослідженням результатів роботи компанії «Текс», а саме щодо робіт по вулиці Оборонній. На рахунок компанії «Текс» свою думку також висловив інший член виконавчого комітету Роман Ганзевич, який заявив, що компанія припиняє свою діяльність, таким чином, не зобов’язуючи себе виконанням гарантійних ремонтних робіт. Представник від громадської організації «Цивільний корпус Азов» Дмитро Кухарчук попередив, що подібні вияви «криміналу» в подальшому матимуть жорстку відповідь. У залі, де проводилась прес-конференція були присутні представники іншої сторони, які протестували проти того, що занадто багато уваги приділяється компанії «Текс», а не, безпосередньо, інциденту із побиттям. Загалом остання частина прес-конференції проходила на підвищених тонах, а саме між сторонами конфлікту. З огляду на те, що поодинокі питання та репліки представників від компанії «Текс» порушували регламент заходу, тому присутні робили зауваження саме їм. Після закінчення заходу, своїми думками щодо опонентів та прес-конференції загалом, поділилась заступник директора вищесказаного підприємства.

Черкаських онкохворих дітей навчили робити мультики

29 березня у Черкаському обласному онкологічному диспансері провели майстер-клас із створення мультиплікаційного фільму. За словами організаторів акції, ця подія є унікальною для міста, адже, окрім моральної підтримки хворих дітей, також кожен з них може реалізувати власні творчі ідеї. На захід завітало близько десяти дітей, деякі з батьками. Проект проводився під керівництвом режисера анімаційних фільмів Анастасії Тітової, яка направляла діток у правильному напрямку на шляху до створення мультфільму. Після обрання теми, діти разом с батьками та Анастасією зайнялись створенням малюнку та вибором фону для сюжету майбутнього мультфільму. Після проведення короткого відтинку роботи, своїми враженнями від заходу поділилась одна із учасниць Аліна. Також свої думки щодо проекту, враження та плани на майбутнє висловила представник корпорації «Юрія-Фарм».

Депутати-батьківщинівці працюють на повну

Міська «Батьківщина» прозвітувала про роботу депутатів за останні чотири місяці. Зокрема, прозвітували по кожному з пріоритетних напрямків роботи, зокрема: медицині, освіті та житлово-комунальному господарстві. Завдяки підтримці депутатів та міського голови на ці галузі було спрямовано чималу суму з бюджету розвитку, тож незабаром буде видно результат. Крім цього батьківщинівці розповіли про співпрацю з громадськими та благодійними організаціями, організацію акцій та концертів тощо.

Черкаська пенсіонерка: «Для чого мені гроші? Щоб зарізали?»

Жителька району «Д» розказала про злочинців, які вкрали 30 тис. у пенсіонерки. Мовляв, її знайомій стало погано, двоє молодиків допомогли їй перейти дорогу, а потім зайшли разом із потерпілою до квартири та вкрали гроші, які жінка збирала на пам’ятник покійному сину.

«Грай та програвай» – черкащани не вірять у лотереї

Днями житель Тального виграв у лотерею 1 мільйон гривень. Журналісти “Антени” вирішили з’ясувати, наскільки азартними є черкащани, чи грають вони у лотереї та чи знають ефективний спосіб заробітку грошей?

Біля обласної прокуратури мітингували прихильники Пустовара

Декілька десятків черкащан зібралися біля стін обласної прокуратури аби висловити недовіру інформації щодо затримання Владислава Пустовара на хабарі. Мітингували, здебільшого, колеги, друзі та знайомі Владислава Володимировича. Вони запевняють, що керівник Черкаської поліції – порядна людина і не міг зробити такий ганебний вчинок.

У центрі Черкас встановили нові лавки

За дорученням міського голови Анатолія Бондаренка КП “ЧЕЛУАШ” продовжує встановлювати нові лавки в сквері “Юність”, у центрі міста та по бульвару Шевченка.

Черкащани підтримують Пустовара

Після звістки про його спробу дати хабар черкаський інформпростір підірвали повідомлення зі змістом «Не вірю». Зранку жителі міста вийшли на мітинг під стіни прокуратури, після чого небайдужі прийшли на Соборну площу. Щоправда посеред робочого дня було небагатолюдно.

Свою прихильність висловив і товариш Владислава Володимировича по службі офіцер у відставці Ігор Вовкогон.