Звідки у Водоканалу взявся борг?

“На заборгованість, яка вже була фактично погашена, нарахували пеню штрафу. Судовим рішенням нас змусили сплатити 10 млн 3 тис. грн. – пені штрафів і виконавчий збір. Потрібно поставити крапку у цій війні із «Азотом». Треба передати в комунальну власність міста очисні споруди, які тимчасово знаходяться в розпорядженні «Азоту». Суд нас спонукає заключити угоду на використання очисних споруд. У них буде пряма підстава стягувати за ненормативні скиди 10 млн грн”, – зазначив директор КП “Черкасиводоканал” Сергій Овчаренко.

Жебрацьке життя

У Черкасах черговий скандал. Інтернет-ресурс «Твій місцевий депутат» оприлюднив декларації депутатів черкаської міської ради. Виявилося, що лідер місцевого Укропу, соратник колишнього міського голови Черкас Сергія Одарича Руслан Зоря за весь 2014 рік заробив 10 тисяч 42 гривні 8 копійок, що у середньому складає щомісячно 836 гривень 83 копійки.

Таку інформацію народний обранець подав до міської виборчої комісії коли балотувався на місцевих виборах, що відбулися у жовтні минулого року.

Відомо, що Руслан Зоря – достатньо заможна людина, що має автомобіль бізнес-класу, а його родина займається ріелторським бізнесом і володіє принаймні кількома земельними ділянками у Черкасах, частина яких розташована в скандальному елітному мікрорайоні «Поляна». Сам Руслан Зоря мешкає в цьому ж мікрорайоні в престижному та чималому маєтку, площа якого на перший погляд має щонайменш дві сотні квадратних метрів.

Та чи могла людина з такими жебрацькими статками дозволити собі займатися політикою та вести відверто буржуазний спосіб життя?

Але все це питання до фіскальної служби та правоохоронців, які таки мають звернути увагу на відмінності між задекларованими статками депутата-жебрака та його витратами. Поки на це звернули увагу лише журналісти та громадськість Черкас.

Кращі роботи юних талантів Черкащини

Дирекція Черкаського обласного музею в 26-е організовує виставку юних художників Черкаської області. Такий захід приурочений до шевченківських днів в Україні. Загалом у залах музею зібрані картини різних стилів та напрямків. Виставка проводиться на конкурсній основі, тобто кращі малюнки будуть залишені у фонді музею. За словами адміністрації закладу, подібного роду презентації картин сприяють розвитку та росту майбутніх майстрів пензля.

«Волонтер Черкащини» розповів про проблеми атовців

Представники громадського об’єднання «Волонтер Черкащини» організували прес-конференцію, де поділились результатами проведених робіт по допомозі демобілізованих воїнів. За словами голови об’єднання, учасники волонтерського руху об’їздили велику кількість міст області, де зустрілись із багатьма учасниками війни на Сході та вислухали безліч проблем. Найчастіше, демобілізовані атовці стикаються з проблемою соціальної адаптації. Адже не просто повернутись до звичайного життя після буднів на війні. Також невід’ємною проблемою сьогоднішніх ветеранів війни є юридичні питання. Тому волонтери-юристи налагоджують співпрацю із усіма нужденними.

Гори сміття у мальовничій місцині Черкас

По лівій стороні від Долини троянд люди влаштували звалище будівельного сміття. Практично біля Дніпра, у одному із найгарніших місць Черкас невідомі влаштували неподобство. Фактично через дорогу у приватному секторі люди проводять будівельні роботи. Не виключено, що саме ці горе-будівельники залишили гори сміття.

 

Приспічило? – Почекайте 2 місяці

У Долині троянд біотуалет закритий до 1 травня. З огляду на те, що цьогоріч весна видалась ранньою, тому сезон паркових прогулянок можна вважати відкритим. Але “Дирекція парків” досі не підготувала інфраструктуру зон відпочинку Черкас.

На честь загиблих Героїв встановлять монумент

“Це пам’ятний знак висотою 15-16 метрів, з місцевого граніту, з орнаментною металоковкою та променевим нижнім освітленням. За задумом митців, він має постати на вісі між Площею та Пагорбом Слави, тобто на тій території, яка у Черкасах історично сформувалася як “місце пам’яті” (від Дніпра і до бульвару 5 відповідних об’єктів увічнення подій Другої світової війни, дунайської та афганської кампаній). Загалом, як нещодавно з іншого приводу зазначив науковець Сергій Шамара, подібна локалізація є поширеною європейською практикою, де чітко сегментовані “місця” відпочинку, культури, спорту, бізнесу, науки, пам’яті”, – написав Борис Юхно у газеті “Акцент”.

Культура черкаських водіїв, ау?!

Останнім часом у Черкасах почастішали випадки ДТП, про неправильне паркування годі й згадувати. Нова поліція вже почала працювати з порушниками. А поки запитаємо у жителів міста, що вони думають про водійську культуру черкащан.

Пішохідна доріжка у центрі міста отримає новий вигляд

Робітники комунальної служби проводять підготовчі роботи. За планом міської влади, на ділянці пішохідної дороги від перехрестя вулиці Небесної Сотні – бульвару Шевченка до перехрестя вулиці Митницької – бульвару Шевченка старе асфальтне покриття має бути замінене на новеньку плитку. Наразі відбуваються перемовини із власниками закладів, які знаходяться на цій ділянці щодо проведення даних робіт.

Черкаські посадовці ухиляються від люстрації?

Про результатати проведення люстрації в Україні та на Черкащині зокрема повідомили експерти Комітету виборців та представники владних та правоохоронних структур. Під час круглого столу говорили про принципи люстрації, її головну мету та способи ухиляння. Серед найпопулярніших: самовільне трактування Закону, переведення посадовця на іншу посаду, отримання статусу АТО, тощо.

Як повідомила громадська діячка Вікторія Феофілова, в облдержадміністрації не було люстровано жодного посадовця, про це вона дізналася з відповіді на інформаційний запит. На противагу в обласній поліції люстрація відбулася. Докладніше про це головний поліцейський Черкащини Владислав Пустовар.