Відомий черкаський авангардист показав «Таємне» у музеї

В рамках Міжнародної акції «Ніч у музеї» автор виставки Володимир Яковець пропонує зануритися у вічні, таємні теми гармонії та краси світу. У головному виставковому залі обласного Художнього музею розташувалися близько 60 серійних робіт художника. У центрі – медуза Горгона – символ війни.

В українському мистецтві кінця ХХ століття Володимира Яковця називають яскравим представником “Нової хвилі”. Сьогодні він учасник виставок в Україні, Росії, Польщі, Бельгії, Норвегії та ін.

18-20 травня у м. Черкаси на території аеропорту відбудеться AGROSHOW UKRAINE 2017 – перший експо-фест в Україні. Це один з найбільших заходів агропромислової галузі в Східній Європі.

У Черкасах згадали померлих від СНІДу

Кожну третю неділю травня весь світ відзначає день пам’яті людей, які померли від СНІДу. Як правило, у суспільстві панує думка, що проблема ВІЛ/СНІДу стосується лише так званих маргінальних верств населення: наркозалежних, жінок комерційного сексу та осіб, які ведуть аморальний спосіб життя.

Насправді така проблема стосується абсолютно «здорових» по відношенню до соціального статусу людей. Метою проведення акції є привернення уваги представників влади та суспільства до актуальної проблеми сьогодення, подолання стигми та дискримінації. Важливим для акції є те, щоб нагадати людям, що проблема ВІЛ/СНІДу стосується кожного і потрібно бути відповідальним у відношенні до свого здоров’я та здоров’я своїх рідних та близьких, турбуватися про своє життя і пам’ятати про тих, кого вже не має поруч з нами.

Головний лікар протитуберкульозного диспансеру про життя закладу та про туберкульоз як хворобу.

18-20 травня у м. Черкаси на території аеропорту відбудеться AGROSHOW UKRAINE 2017 – перший експо-фест в Україні. Це один з найбільших заходів агропромислової галузі в Східній Європі

Захід проводиться за підтримки Міністерства продовольства і агропромислового розвитку України, Черкаської обласної державної адміністрації та управління АПК в Черкаській області. Організатором виступає ТОВ «Євро Бізнес Консалтинг».

AGROSHOW UKRAINE 2017 орієнтований як на лідерів агропромислового ринку, так і на нових гравців та амбіційних стартаперів. Всі учасники матимуть змогу вигідно представити свій продукт завдяки унікальним рекламним можливостям. Маркетинговий відділ співпрацює з учасниками і кожен може отримати безкоштовну консультацію щодо ефективної участі у виставці.

AGROSHOW UKRAINE 2017 буде представлений наступними тематичними розділами: сільгосптехніка та обладнання, рослинництво та агрохімія, тваринництво, біоенергетика, сучасні енерго- та біотехнології, агроекономіка та управління, інформаційні технології та агросервіс, траспорт, логістика та ін.

 

Майстера-клас з миття сільгосп техніки за допомогою дівчат

Судове засідання по справі скандальної вчительки Макаренко перенесли через її неявку

В залі Соснівського районного суду мало відбутись засідання по справі вчительки Наталії Макаренко проти департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Проте, згідно заяви позивача та її представника: вони не можуть знаходить на судовому процесі. Тож присутніми учасниками суду було прийняте рішення не розглядати справу без участі позивача. В результаті суддя Марцішевська оголосила про перенесення розгляду справи на 1 червня.

Прокоментували неявку позивача та її представника батько постраждалої дівчинки та його представники.

Відповідач та інші учасники судового процесу сподіваються, що, все ж, позивач Наталія Макаренко з’виться на наступному засідання, аби вирішити дане питання.

Читайте також: Скандальну вчительку школи №17 Макаренко звільнено за аморальний проступок, несумісний з роботою педагога.

У Черкаському художньому музеї відбулося свято джазу

Традиційно весною Черкаський художній музей, продовжуючи серію виставок «Кольори…», з гордістю презентує творчість черкаських митців. Цьогоріч художники вирішили не обмежуватися відтінками одного кольору, а звузили коло творчих пошуків завдяки вихідному формату робіт: квадрат, розміром 80*80 см.

Художники у представлених нині роботах виявляють те натхення та настрої, які знаходяться у ритмах і відтінках американської музики – джазу. А тому виставка презентує синергію візуальних та аудіальних мистецтв, синтез уяви та почуттів. Це спосіб інтерпретації музики за допомогою візуальної взаємодії між кольорами та формами. Це спосіб відтворення окремо вихоплених характерних джазових ритмів та надання кожному з них певного кольорового відтінку.

Читайте також: У Черкасах відкрилась персональна виставка фотографа Ігоря Єфімова.

У Черкасах відкрилась персональна виставка фотографа Ігоря Єфімова

У галереї народного мистецтва відбулась презентація персональної виставки фоторобіт відомого черкаського фотографа Ігоря Єфімова. Експозиція вмістила в себе 51 світлину Ігоря. За словами автора, це результат 7 років праці. Ознайомитися з фотографіями можна буде протягом місяця.

Частину коштів на організацію та проведення виставки Ігор отримав від виграшу у міському гранті. Сума склала понад 10 тисяч гривень.

Читайте також: У Черкасах відбувся фестиваль «Дружин юних пожежних»

У Черкасах крадуть рослини, куплені міським коштом

Про це повідомив начальник міського відділу екології Володимир Гусаченко. Цього року на озеленення міста спрямували 6 млн. грн. Черкащани уже помітили, що на вулицях міста з᾽явилися пірамідальні кашпо з петуніями, а на електроопорах – підвісні квітники. Екологи планують і далі працювати над озелененням міста, однак деякі черкащани не цінують ні працю, ні гроші. У самісінькому середмісті, неподалік адмінбудівлі обласної влади викрали щойно посаджені чорнобривці, а на бульварі Шевченка попри антивандальну сітку повиривали ялівці. У міському відділі екології відмовляються коментувати ситуацію. Фахівці обурені діями зловмисників, які вкотре нищать міське майно і лишаються непокараними. Свідомих черкащан закликають берегти красу, в разі виявлення фактів крадіжки рослин – повідомляти у поліцію.

 

На вулиці Надпільній мікроавтобус врізався у світлофор

На розі вулиці Надпільної та Остафія Дашкевича сталося ДТП. В результаті аварії транспортний засіб врізався у світлофор. Значно пошкоджена передня частина автомобіля.

Читайте також: У середмісті Черкас відбувся прорив тепломережі.

Черкащани про чергове перейменування вулиць

У місті планують перейменувати 15 об᾽єктів топоніміки. Пропозиції від жителів приймаються до 30 червня, громадське обговорення відбудеться 5 липня у БК ім. І.Кулика.

Пропозиції (зауваження) подаються в письмовій чи електронній формах до відділу підтримки громадянського суспільства: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, каб. 701; тел. 32-84-45, e-mail: [email protected] Термін прийняття пропозицій до 30.06.2017.

Читайте також: наслідки перейменування вулиць.

Майстер клас з миття агротехніки показували танцюючі дівчата на AGROSHOW UKRAINE в черкаському аеропорту

В рамках AGROSHOW UKRAINE 2017, що відбувся на території черкаського аеропорту дувчата з шоу-групи «Golden Ladies» вчили мити трактори


Телевізійний сюжет можна переглянути тут

Фото та відео  © Валерій Воротник