У Черкасах презентували переможців інкубатору громадських проектів

Активні жителі міста Черкаси продовжують реалізовувати ідеї покращення міського простору. Так в рамках інкубатору громадських проектів “Ідея – Дія – Результат”, який вже третій рік поспіль проводить громадська організація «Промолодь», всі бажаючі могли запропонувати свої проекти та бачення покращення життя у місті. За трьохрічний строк життя інкубатору, в місті вже було реалізовано 21 проект різного напрямку, це і з галузі екології, здорового життя та культури.

Переможцями цьогорічного конкурсу громадських ініціатив стали 7 проектів, які найбільше вразили журі. Це різноманітні за наповненням ідеї, але вони мають спільну мету – зробити наше місто кращим та цікавішим.

Серед таких і «Студія елементарного музикування для дітей». Творці цього проекту спробують створити простір для емоційного відпочинку дітей та їхніх батьків, а також, за допомогою музичних інструментів, про стимулювати креативний потенціал дітей.

Авторка проекту “Сімейне інтерактивне ігрове шоу “PROсті відповіді на складні питання” Людмила Марченко розповіла, що ідея створення такого шоу з’явилась після того як побачила, що більшість батьків мають прогалини у власних знаннях, тому коли діти їх питають про щось – вони подекуди не знають відповіді на елементарні запитання.

Тому пані Людмила планує створити простір для дітей та дорослих, де б вони могли пізнавати щось нове або згадати вже забуте.

Викладачка психології одного з черкаських вишів загорілася метою створення у Черкасах осередку неформальної психологічної освіти, де всі бажаючі можуть отримати корисну інформацію у доступній формі та незвичним способом. Тому з’явилася ідея «Вуличного психологічного університету».

Всі 7 переможців конкурсу невдовзі вирушать у міста Люблін та Краків, де вони зможуть перейняти досвід польських колег у реалізації подібних громадських ініціатив.

Читайте також: Черкаський театр повертається у рідні стіни з Наталкою Полтавкою.

На цьогорічному «СтудМіс Черкащини» поборються за 5 корон та путівку до Європи

Цьогоріч вже всьоме відбудеться конкурс краси «СтудМіс Черкащини», за звання переможниці найвродливішої студентки 2017 року побореться 15 конкурсанток. Фінальна частина конкурсу відбудеться 19 травня в Палаці культури «Дружба народів». Детальніше про фінал та підготовку учасниць до конкурсу розповіла головна організаторка «СтудМіс Черкащини» Марина Богомазова.

Конкурсантки розповіли про себе та чому вирішили взяти участь у конкурсі.

Як і торік конкурс талантів відбувався як окремий захід і вже відібрано п’ятірку кращих, які демонструватимуть їх на фіналі. Так само відбувся й інтелектуальний конкурс, бали будуть додані до результатів на фінальному заході.

Читайте також: Черкащанка підкорювала всесвіт красою.

У Черкасах звучить «Ода до радості»: Україна фактично отримала «безвіз»

Біля будівлі ОДА відбулось урочисте підняття прапора Європейського Союзу. Захід приурочений до ухвалення Радою міністрів Євросоюзу надання Україні безвізового режиму з країнами, що входять у Шенгенську зону.

Губернатор Черкащини Юрій Ткаченко та заступник міського голови Черкас Геннадій Шевченко наголосили на тому, що Україна зробила перший і вагомий крок, який наблизить країну до тих європейських цінностей, за які боролися на Євромайдані.

Читайте також: Місту Черкаси вручили Прапор Честі.

Водії черкаських маршруток влаштували розбірки прямо посеред вулиці

Водії маршрутних автобусів номер №4 та №28 ледве не побилися прямо на дорозі. Інцидент трапився 7-ї години 10 травня на вулиці Симеренка (колишня Рябоконя). Одній з очевидиць вдалося зафіксувати конфлікт на камеру.

За словами дівчини, суперечка між водіями виникла ще під час руху. Спровокував конфлікт водій автобуса №4 “Еталон”, який підрізав іншу маршрутку “Богдан”, що рухалася по маршруту №28.

Читайте також: У Черкаській маршрутці кондуктор не порозумілася з пасажирами.

Забудовник знищив десятки сосен на ділянці по Можайського, 50, відданій міськрадою під будівництво приватного медцентру

Скандально відома земельна ділянка по вул.Можайського, 50 в Черкасах почала активно забудовуватися.

Забудовник огородив відданий йому міськрадоюсосновий ліс та вже вирубав десятки здорових сосен у віці до 50 років. На аерознімку чітко видно, що котлован під будівлю знаходиться саме на місці дерев, а не під знесеним торгівельним павілійоном.

Реакція чиновників міськорад на порушення законодавства відстуня.
Нагадаємо, що в березні цього року Антена опублікувала серію репортажів про самозахоплення ділянки лісу забудовником. Громадськість обурила така зухвалість, а представники Національного корпуцсу знесли незаконний паркан, що огороджував тоді близко 0,8 га соснового лісу.

Накладання плану майбутнього будинку медичного центру на аерозйомку ділянки по вул.Можайського, 50.